עששיות קסומות לבית נעים

קצת יותר רווחה בארבעת הקירות שלכם או בערבים רומנטיים בחוץ?

תחשוב – נרות! או אפילו יותר טוב – פנסים אטמוספריים שניתן למקם לא רק בפנים, אלא גם בחוץ במרפסת או בגינה…

דווקא הרצון הזה ורעיונות רומנטיים-מיסטיים כאלה הם שהפכו אותנו ליפים קערות אור של המעצב היצירתי משטוטגרט גונדה לוך מוּדרָך. חלקים מפוארים ואצילים ייחודיים עשויים חימר! כל כך בעבודת יד עד כדי כך שהם נראים יותר כמו חרסינה משובחת. קליפות האור העדינות דומות לחצאיות אמיתיות של ביצי יען ומשדרות אלגנטיות נצחית ותחכום יוקרתי בו זמנית.

קערה קלה מזהב לבן DAY AURUM_ 300dpi_Foto Stefan Fritzenkötter

מיסטיקה ורוחניות

בעזרת רק מנורת תה פשוטה, כל קערת עששיות נפרדת מתעוררת לחייה המיסטיים שלה … מכיוון שלקערות אור יש למעשה את המשמעות וההשפעה המיסטית שלהן. אגדה ותיקה מהוואי אומרת שניתן להשוות את הזהות הטהורה והמקורית של כל בן אדם, או ליתר דיוק של כל נשמה, לקערת אור. זוהר ולא מבוטל כמו תמימותו של יילוד. האנשים הילידים סברו כי אנו בני האדם איננו רק יצורים חיים פשוטים שאולי גם ירכשו ידע רוחני בשלב כלשהו בחיים, אלא להיפך. כל בן אנוש הוא ישות רוחנית שנולדת רק על פני כדור הארץ על מנת לחוות את הקיום האנושי וללמוד ממנו. מסיבה זו, כל ילד מקבל קערה קלה מיד לאחר לידתו, שהוריו עשו לעצמם עם הרבה אהבה וסבלנות. קערת אור זו מסמלת את הצורה הברורה ביותר של נשמת הילד, הזורחת באור זוהר ובהיר.

קערות אור מנורות רוח אורות תה רעיונות עיצוב פנים יפים עם אור

קסום, לא?

בהשראת מיסטיקה ורוחניות זו, גם גונדה לוך יצרה את יצירותיה המפוארות ברגישות רבה ותשומת לב לפרטים הקטנים. אלה זמינים בגדלים שונים, בצבע שחור / זהב מתכתי או כסף ובקרבלור לבן / כסף או זהב. בהתאם לטעמך ולהעדפותיך האישיות, תוכל לאחר מכן לשלב את פגזי האור כרצונך או להשתמש בהם כחלקים בודדים ללוכד עיניים יעיל בביתך או במשרד שלך..

קערת אור זהב לילה צילום סטפן Fritzenkötter

רב פנים ואוניברסאלי בו זמנית

קערות האור האציליות מתאימות כאביזרים דקורטיביים כמעט בכל סגנון ריהוט. אתה יכול לשים אותם על השולחן החגיגי, על שולחן הקפה בערב או אפילו על שרפרף קטן בשקיעה בגינה או ליד הבריכה.

איננו יכולים להבטיח לך אם תגלה מיד את זהותך המקורית המקורית … אך דבר אחד בטוח: האווירה שלך תהיה הרבה יותר רגועה, ביתית ורומנטית ברגע שידלקו את האש..

וכל מי שמייחל לקצת יותר מיסטיקה … מקבל את זה גם – בטוח. מוּבטָח!

קערה בהירה לבנה XL