התחפושת של היידי קלום בשנת 2019 הייתה שוב יצירת אמנות

היידי קלום ידועה במסיבות ליל כל הקדושים ותלבושות ליל כל הקדושים. הם באמת מצעד של אמנות איפור והתחפושת. היידי מארגנת אירועים כאלה מאז 1999 וכל שנה היא מפתיעה את חובבי ליל כל הקדושים ואת עצמה שוב ושוב. איך היא בכלל עושה את זה? איך יתכן שהיא יכולה לעשות משהו טוב יותר מהשנה שלפני? לא נוכל למצוא הסבר ברור ליצירתיות המדהימה שלהם. אולי זה רק בגלל שהיא כל כך אוהבת את הפסטיבל הזה. נראה שמסורת ליל כל הקדושים באמת מושכת את היידי קלום. בכל מקרה, היא עשתה זאת שוב בשנת 2019! הדוגמנית האגדית לבשה תחפושת מעניינת מאוד!

היידי מארגנת מסיבות ליל כל הקדושים כבר 20 שנה

היידי קלום עצמה

הופעתה של היידי קלום בהלווין

השנה מלאו 20 שנה למסיבות ליל כל הקדושים של היידי קלום. הסטנדרטים היו גבוהים והציפיות לא התאכזבו. הפעם התקיימה המסיבה לפסטיבל באזור איסט וילג ‘בניו יורק. היידי קלום הופיעה בצורה מרהיבה מגב משאית בתנועה איטית.

לאחד הזה היו חלונות כחולים כחולים שרוססו בדם. השנה הציגה עצמה היידי כיצור מחוץ לכדור הארץ, רעב דם. ליוותה אותה בעלה טום קאוליץ, שטעה כאסטרונאוט זומבי שפניו היו מכוסים בדם.

הדרישות מהתחפושות גבוהות מאוד אצלה

עיצוב היידי קלום ואחרים

פרטים על התחפושת

כמו תמיד, התחפושת של היידי קלום הייתה יצירת מופת. מוחה של המפלצת נראה לעין ומכוסה בקערת זכוכית. בנוסף הוצגה האנטומיה של כל הגוף, שחלקו נוקבו על ידי חלקי מתכת. משהו בין מכונה לאדם! מצמרר למדי ובכל זאת איכשהו עם תחושת אסתטיקה! זו הייתה פרובוקציה טיפוסית בסגנון היידי קלום. ההשראה לפרויקט זה צריכה לבוא מבעלה, הזמר של מלון טוקיו. כי הם מאמינים בחייזרים והנה ניחוש כיצד חלקם עשויים להיראות.

ניתן לראות נושאים שונים

עיצובים מעניינים - היידי קלום

התחפושת של טום קאוליץ

טום קאוליץ נכנס לחלל כאסטרונאוט בחיפוש אחר כוכב לכת חדש למגורים. הוא מתאהב בחייזר ומחזיר אותה הביתה. הוא עושה זאת בתקווה שהיא תשתף מידע מועיל עם האנשים עלי אדמות. אך האם מפלצת כזו יכולה להציל את האנושות או שמא היא תגרום נזק? תחפושות ליל כל הקדושים של טום קאוליץ והיידי קלום לא רק מרגשות. בנוסף, הם נוגעים להרבה מאוד שאלות פילוסופיות, רעיונות עתידניים ודילמות מוסריות. זה בהחלט הדבר הנכון לעשות! התקשורת עם הכוחות האפלים היא המטרה העיקרית של ליל כל הקדושים.

ההדמיה של האנטומיה האנושית פופולרית מאוד לתלבושות ליל כל הקדושים 

שלדים והיידי קלום - שובבות

בתלבושותיהם גיבשו היידי קלום וטום קאוליץ שאלות פילוסופיות

רעיונות נהדרים - היידי קלום

עוד תמונה נהדרת עם שניהם 

שלדים גדולים - היידי קלום