טיפים מועילים כיצד להימנע מלחץ במהלך משבר הקורונה

נגיף הקורונה החדש שינה בהחלט את חיי היומיום שלנו בהרבה מובנים. מיליוני אנשים ברחבי העולם נאלצו להתאים את התנהגותם וכל אורח חייהם לנסיבות החדשות תוך מספר שבועות. כי הבריאות שלנו במקום הראשון! כעת חיוני להישאר בריא ולשרוד בהצלחה את משבר הקורונה. לכן עצות חכמות כיצד להגן על עצמך מפני נגיף הקורונה פופולריות מאוד. כעת כולנו מנסים לחזק את המערכת החיסונית שלנו ולאכול מזון בריא ומאוזן. זה טוב לגוף ולנפש. עם זאת, אנשים רבים בבידוד חברתי חשים מעט לחוצים, לפעמים עצובים, מבולבלים, מפוחדים או אפילו כועסים. לכן יש כיום ביקוש רב לרעיונות ואסטרטגיות חיוביות כיצד להימנע מלחץ במהלך משבר הקורונה. לפעמים קל יותר לומר מאשר לעשות. עם זאת, קל לעקוב אחר הטיפים הבאים להקלה על מתח וויכוחים בבית. עקוב אחריהם ותראה בקרוב את התוצאות הטובות!

 יש הרבה דברים שימושיים לעשות בבית עם האהוב שלך תוך הימנעות מלחץ פוטנציאלי.

הימנע מלחץ במהלך מגיפת הקורונה כשהילדים משחקים בספרי קריאת שחמט נהנים מהזמן המשותף

בבידוד חברתי, ברור לחלוטין כי הנגיף גורם ללחץ. זה לא רק מסכן את הבריאות הגופנית שלנו, אלא גם משפיע על הנפש. רוב האנשים נשארים כיום בארבעת הקירות שלהם ועובדים מהבית כל היום. מכיוון שגם מעונות יום, גני ילדים ובתי ספר סגורים, הורים רבים מנסים לנהל את הטיפול בילדים ולעבוד במקביל במשרד הביתי..

זה מלחיץ בכל מקרה, כי רבים לא רגילים לזה. בנוסף, לאי וודאות וחוסר סיכויים עתידיים יש גם השפעה מדכאת מאוד. בנוסף, המרכולים נקנים במהירות ריקים וחוסר המוצרים הדרושים מוביל למצבים רגשיים קשים. המצב חמור, כולם יודעים זאת כעת. השאלה המכריעה כעת היא כיצד נוכל להישאר בריאים ומאושרים, להימנע מלחצים ולשרוד יחד את המשבר. להלן 3 הטיפים החשובים ביותר שלנו לכך.

להלן שלושת הטיפים המובילים שלנו למלחמה במתח במהלך מגיפת הקורונה

הימנע מלחץ במהלך מגיפת נגיף הקורונה

  • טיפ מס ‘1: כדי להימנע או להפחית מתח, אתה צריך שינה מספקת

רופאים ופסיכולוגים אומרים שחוסר שינה מחליש את המערכת החיסונית ומוביל למתח בחיי היומיום. לכן אתה צריך שנת לילה בריאה ונינוחה במהלך משבר הקורונה, באופן אידיאלי 7 שעות. זה מבטיח לך התחלה טובה ליום החדש, אתה מרגיש תוסס וטוב, אתה מלא אנרגיה ואתה יכול לעשות הרבה במהלך היום. מחקרים מראים כי לאנשים שישנים פחות מ -6 שעות בלילה יש סיכוי גבוה יותר להידבק פי ארבעה מאשר אנשים שישנים יותר. העצה שלנו היא להרגיש בנוח בחדר השינה, להקיף את עצמך במרקמים רכים וגם להיזהר מתאורה עדינה. כך אתם מתייחסים לעצמכם לשנת לילה מספקת ומתעוררים בהירים בבוקר!

אין לזלזל בשינה של לילה טוב, למרות בעיות המצב הקיים עם נגיף הקורונה.

הימנעות מלחץ במהלך מגיפת וירוס הקורונה כולם צריכים שינה מספקת כדי להישאר בטוחים ותקינים

שינה מספקת תעזור לך להימנע מלחץ רב ולשגרה יומיומית מלאה.

הימנע מלחץ במהלך מגיפת הקורונה והתחל את היום עם שנת לילה מספקת

  • טיפ מס ‘2: התעמלו בבית והימנעו מלחץ

האם יש לך חצר קטנה או חצר אחורית, אתה יכול להחשיב את עצמך בר מזל. בחוץ באוויר הצח, אתה יכול לבלות כמה שעות בגינה והתעמלות. אבל אם אתה רוצה להישאר בבית כל היום בגלל העוצר הנוכחי, אתה יכול בקלות להרגיש מדוכא ולחץ. אל תתנו לראש שלכם להירגע ולנסות להישאר ספורטיביים גם במהלך משבר הקורונה. עכשיו אתה לא צריך לשבת ככה כל היום ולהשתעמם לגמרי. הישאר פעיל ועשה משהו ספורט בבית. זה ידוע לאנשים פעילים כמו גם לספורטאים מקצועיים יש מערכת חיסונית יעילה יותר.

 כאשר אתה עושה ספורט בבית, אתה נשאר בכושר ומפחית משמעותית את הלחץ היומיומי.

הימנע מלחץ במהלך מגיפת נגיף הקורונה הישאר ספורטיבי התעמל בבית משחקים היו בכושר

בדוק באינטרנט כדי לראות אילו סוגים של פעילויות ספורט אתה יכול לעשות בבית.

הימנע מלחץ במהלך מגיפת נגיף הקורונה תרגיל בבית באינטרנט

לכן נוכל רק לייעץ: המשך להיות פעיל בספורט ולעשות תרגילי ספורט בבית כל יום! סרטוני YouTube עם שיטות אימון רבות ותרגילים ללא ציוד ספורט יכולים לעזור לך ברגע זה. על ידי פעילות גופנית בבית, תוכל להימנע בהצלחה ממתח ולהישאר בכושר במהלך המשבר. לאחר כל אימון תרגישו כמו אדם חדש. מוּבטָח!

תרגילי ספורט בבית מהנים עוד יותר לשניים ותוכלו להימנע מלחץ היומיום!

הימנעות מלחץ במהלך מגיפת הקורונה להתעמל בבית לשניים כיף יותר

תהנו מהזמן עם יקיריכם!

הימנע ממתח במהלך משפחת מגיפת וירוס הקורונה בבית עם ילדים שמשחקים ספרי אוהלים

  • טיפ מס ‘3: בבית תוכלו ליהנות באופן מלא מהזמן לבד או עם יקיריכם

מגיפת נגיף הקורונה הראתה לכולנו שעלינו לעצב מחדש את השגרה היומיומית שלנו. עם זאת, המשבר הביא גם משהו חיובי, כלומר כעת יש לנו את ההזדמנות לבלות יותר זמן בבית. במעגלים משפחתיים קרובים, אתה יכול להמציא מספר רב של משחקים מהנים שישמחו צעירים ומבוגרים. לדוגמה, בערב במקום לשבת מול הקופסה, תוכלו לשחק שחמט עם הקטנים שלכם, לקרוא ספרים או לצייר ביחד. בדרך כלל יש הרבה צחוקים ומצב הרוח המשמח מדבק! פעילויות משותפות אלה מפחיתות מתח ומפיגות את כולם מדאגה והתרגשות.

מדיטציה לשניים – שיטה מוכחת להפחתת מתח.

הימנעות מלחץ במהלך מגיפת וירוס הקורונה, שני אנשים מהרהרים בשיטה שנבדקה כנגד מתח

לאלה שחיים לבד יש זמן למדיטציה ולהרפיה מלאה. זה בהחלט טוב לנשמתך ומרחיק מחשבות שליליות. כמובן שאפשר כעת להישען על כישורים שהוזנחו מזה זמן מה. לדוגמה, האם אתה זוכר מה עזר לך להתמודד עם מצוקות החיים? עכשיו זה הזמן להשתמש בכישורים האלה שוב. הם בהחלט יעזרו לך להתמודד היטב עם הרגשות, הפחדים והמחשבות השליליות שלך בשלב מאתגר זה של החיים ולהפחית את הלחץ בחיי היומיום.!

הישאר בריא וסבלנות. זמנים טובים יותר מגיעים בקרוב!

באווירה מרגיעה בחדר, אתה יכול להימנע בהצלחה ממתח ולהישאר בריא ואופטימי במהלך משבר הקורונה!

הימנע מלחץ במהלך מגיפת נגיף הקורונה במיטה שותה תה מחשב נייד, שמחה שתהיה אווירה מרגיעה בחדר