ריהוט חדר שינה – 6 טיפים פרקטיים לעיצוב חדרים קטנים!

ללא קשר לגודל הדירה שלנו, רובנו רוצים חדר שינה נפרד. אפילו קצת יותר. אנו מאחלים לנו חדר שינה מאובזר במלואו, הכולל מקום אחסון, שולחנות צד ועוד כמה פרטים ליד המיטה. אה כן, זה גם צריך להיראות מסוגנן ולא צפוף מדי.

אל תדאג, זה מציאותי ויכול לעבוד. להלן כמה אסטרטגיות שעובדות היטב.

לבן מעורבב עם צבעים אחרים

איננו יכולים להוסיף צבע לבן לחדר שינה. עם זאת, עבור רוב התושבים משהו כזה נראה יותר מדי סטרילי ומשעמם. אז מה אתה יכול לעשות אז? ניתן לערבב גווני פסטל עם הצבע הלבן ולהוסיף כמה ניואנסים שונים. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להציג שניים מהם. השתמש בצבע אחד לקיר המבטא ובאחר בשאר. לאחר מכן תוכל להשתמש בצבע שלישי ליצירת נישות גדולות ואזורים קטנים.

צבע ניטרלי גורם לחדר השינה הקטן להיראות הרבה יותר גדול

ריהוט לחדר שינה בניואנסים פסטליים

וילונות לבנים דקים

וילונות לבנים דקים אינם כשלעצמם מספיקים לעיצוב החלון בחדר השינה. אלה צריכים להיות משולבים עם תריסים או וילונות אחרים להפסקת חשמל. אך לווילונות הלבנים העשויים מבד בהיר יש חשיבות דקורטיבית רבה. הם מביאים קלילות מסוימת לחדר, מה שגם גורם לו להיראות הרבה יותר רחב.

וילונות לבנים דקים מעניקים לחדר השינה מראה רענן

וילונות דקים לבנים בחדר השינה רעיונות לעיצוב

וילונות לבנים ריהוט לחדר שינה

ריהוט חדרי שינה וייצור מראה דרמטי

בעת הגדלת חדר השינה הקטן, אתה יכול להשתמש לא רק בטריקים חזותיים בלבד, אלא פסיכולוגיים. עיצוב דרמטי יסיט את תשומת הלב מהצפיפות. אסטרטגיה אופיינית תהיה קיר מבטא. אפשרויות אחרות יהיו השימוש ברהיטי מעצבים והשילוב של עיצוב מינימליסטי וכמה אביזרים, אך עדיין יעילים. תנו למנורה תלויה מעוצבת או לספה עם צורה מהודרת לגנוב את ההצגה בחדר!

דמויות גיאומטריות על הקיר יוצרות אשליה אופטית

רעיונות לקישוט חדר שינה בגיאומטריה

קיר גיאומטרי בחדר השינה

תנו לגבולות בין פנים וחוץ לטשטש

הנוף היפה מהחלון הוא הזדמנות שבהחלט כדאי לנצל אותה. כדאי ליצור פנים חדר שינה שמטשטש את הקווים בין פנים וחוץ. האפשרות הראשונה תהיה ההתכתבות בצבעים ובצורות. יתר על כן, עיצוב מינימליסטי ונייטרלי בשילוב חלונות גדולים יכול להביא את הנוף מבפנים בצורה חזקה במיוחד.

ריהוט חדר השינה – אתם מכניסים את הטבע לבית דרך חלונות מעט גדולים יותר

ריהוט לחדר שינה בצבע ירוק

ריהוט לחדר שינה בסגנון חדר שינה בסגנון sckandischaischer

השאירו כמה שיותר דריכה

אסטרטגיות עיצוב פנים מודרניות מאפשרות לנו לשים כמעט כל דבר על הקיר. זה חל על העיטור כמו גם על שטח האחסון, התאורה ואביזרים אחרים. חשוב על מושגים שונים עם אפקט הרמוני שמשאירים כמה שיותר משטח ריצה. אולי תוכל לשלב מיטת לופט ולהשתמש בחלל שמתחתיו לארון או למטרות אחרות?

ריהוט חדר שינה – רהיטים מתקפלים עובדים היטב בחלל קטן

איך חדר השינה הקטן יכול להיראות גדול

מיטה מתקפלת לחדר השינה

מראות ותאורה

בסופו של דבר, אנו רוצים שתשתמש במיומנות משקף ולהניע תאורת חדרים. זה לבד מאפשר לך לגרום לחדר השינה להראות הרבה יותר גדול ונעים. למראות יש את היכולת הזו בכל מקרה. ככל שהמספר קטן יותר והיצירות הבודדות גדולות יותר, כך ההשפעה חזקה יותר. האורות בשימוש חכם יאירו את החדר ויגרשו את האפלולית מהפינות המרוחקות. זה גורם לכל חדר שינה להיראות גדול ונעים יותר.

ארון עם דלת מראות גדולה יהיה רעיון חכם נוסף להגדלה האופטית של חדר השינה הקטן

רעיונות לריהוט חדר שינה קטן

מראה בחדר השינה הקטן